O nas

Naszym głównym celem jest tworzenie komfortowych, przyjaznych przestrzeni. Projektowane przez nas wnętrza są różnorodne. Tworzymy je wspólnie z naszymi klientami starając się spełniać wyobrażenia o wymarzonym domu, biurze, restauracji czy pokoju dla dziecka…

Projektujemy wnętrza od 1991 roku, cały czas śledząc aktualne trendy, ucząc się i szukając nowych inspiracji.

Współtwórcą pracowni, obecnym jej właścicielem i projektantem jest:

Anna Olga Chmielewska architekt wnętrz

Anna_Olga_Chmielewska

Studiowała na wydziale Architektury Wnętrz w poznańskiej i warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, który ukończyła w 1996 roku. Przez 6 lat pracowała jako asystent w pracowniach podstaw projektowania i projektowania graficznego. Jeszcze na studiach rozpoczęła pracę jako projektant wnętrz w rodzinnej firmie HolArt Studio. Od początku swojej pracy zawodowej publikuje teksty poświęcone projektowaniu i architekturze. Od kilku lat zajmuje się także projektowaniem scenografii na potrzeby sesji i filmów reklamowych oraz aranżacją wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych. Dziś współpracuje z najlepszymi magazynami poświęconymi tematyce wnętrz i projektowaniu.

 

Od 2014 współpracuje z HolArt Studio Zuzanna Muraszkiewicz architekt wnętrz

15833_138244528893

Ukończyła wydział Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w 2004 roku. W projektowaniu wnętrz najbardziej lubi etap tworzenia układu funkcjonalnego – daje realny wpływ na życie mieszkańców, a jego realizacja jest zawsze pierwszym namacalnym efektem pracy. Nowe ściany (lub ich brak…), dobrze zaprojektowana przestrzeń, dobre proporcje to zastrzyk energii na dalszą część pracy.
Dużo radości oraz świeżego spojrzenia na projektowanie daje jej praca ze studentami. Prowadzi zajęcia specjalizacyjne z Projektowania Wnętrz oraz wykłady z Historii Wystroju i Architektury Wnętrz w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Dwóch bardzo energicznych synków skutecznie zrewidowało i znacznie poszerzyło jej wiedzę o projektowaniu wnętrz i mebli dla dzieci. W HolArt Studio prowadzi projekty wnętrz o bardziej klasycznym charakterze, jej ulubionym stylem jest art deco.

Od maja 2016 roku do zespołu HolArt Studio dołączyła Agnieszka Warnowska architekt wnętrz

Agnieszka Warnowska

Ukończyła wydział Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w 2010 roku. Największą przyjemność sprawia jej projektowanie nowoczesnych przestrzeni, uwielbia także wyszukiwanie niezwykłych przedmiotów na aukcjach internetowych. W HolArt Studio jest opiekunem projektów wnętrz, przygotowuje dokumentację rysunkową, wizualizacje a także prowadzi nadzory budowlane.